חבילת תוכן "ספא ומרגוע" אירוח במלון קיסר פרימייר טבריה

חבילת תוכן "ספא ומרגוע" אירוח במלון קיסר פרימייר טבריה

משקפת שמחה להגיש לכם חבילת נופש עם תוכן עשירה במיוחד הכוללת סיורים חווייתיים ואירוח מפנק

היום הראשון:

 יציאה ממקום נוח עבורכם יום שכולו מרגוע במרחצאות "חמת גדר"

הגעה למלון קיסר פרימייר טבריה       

בר מרקים ולחמים עשיר ומחמם

זמן מנוחה והתארגנות

ארוחת ערב

היום השני:

ארוחת בוקר במלון

פינוי חדרים ויציאה לסיור משקפת

ביקור בשמורת הטבע אלוני אבא ,אלוני אבא – סיפור המקום והטמפלרים, סיור רכוב , אל המבנים האוטנטיים היישוב ממוקם בגבעות אלונים שבדרום הגליל התחתון, בקרבת היישובים טבעון ,אלוני אבא וקיבוץ אלונים

אל הנחל– נטייל לאורך נחל השופט, במסלול מרהיב ביופיו המותאם גם לאנשים עם כסא גלגלים. נוכל לטעום מפירותיו המתוקים של הפטל (בעונה) ,להתרשם ממגוון הצמחייה לנוח בצל החורש ולהשתכשך במים המרעננים. לאורך המסלול יישזרו תחנות הדרכה חווייתיות

מנחת מגידו שביל הכלניות, שנמצא מדרום למנחת מגידו, הוא אחד מריכוזי הכלניות היפים בארץ. לאחר גשמי דצמבר וינואר עולות הכלניות בשלל צבעים ומכסות בשטיח צבעוני את האזור. רובן אדומות, אבל באזור המנחת ניתן לראות שילוב מרהיב של כלניות כלניות כחולות, סגולות, לבנות ועוד. אזור הפריחה משולט וישנם שבילים מוגדרים בהם אפשר ללכת.

גבעת הרקפות ליד קיבוץ גלעד בחודשי החורף פורחות בכל רחבי הארץ רקפות יפהפיות בלבן, ורוד וסגול, אבל על הגבעה שליד קיבוץ גלעד שברמות מנשה, מחכה פריחה מרשימה במיוחד. בשמורה הקטנה שעל הגבעה נמצא יער שלם של רקפות בין עצי האורן שמכסים את מדרונות הגבעה, יחכו לכם בתקופת שיא הפריחה (ינואר-פברואר) מרבדים שלמים של רקפות יפהפיות. מסלול קצר ומסודר מוביל לתוך ים הרקפות לאורך כקילומטר אחד.

שמורת אירוס הארגמן בנתניה השמורה משתרעת בין שתי גבעות כורכר בלב אזור פרדסים ושדות, המהוות את אחד השרידים האחרונים לנוף הטבעי של מישור החוף האירוסים פורחים בשמורה!      

סיום הסיור ממקום היציאה של הקבוצה

חודש הרכב חדר מחיר עבור לינה מחיר 2 ימי סיור
מרץ אדם בחדר זוגי 486 ₪ 60 ₪

 

*צילום : שחר כהן